logobipMIEJSKI ZAK艁AD KOMUNIKACJI S.A.logo
ul. Lotnicza 30
63-400 Ostr贸w Wielkopolski
 
    18.10.2018
Wyszukaj w:   
 
 
Data publikacji 25.09.2014 godz 12:52 Opublikowa艂: Ma艂gorzata Spi偶ewska
Ostatnia zmiana 30.07.2018 godz 07:36 dokonana przez: Mariusz Ja艣kiewicz
 
Struktura Sp贸艂ki
 
PREZES ZARZ膭DU
Janusz Marczak

tel. (62) 737 61 10; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: sekretariat@mzk-ostrow.com.pl

KIEROWNIK DZIA艁U EKSPLOATACJI I RUCHU
Damian Nowacki
tel. (62) 737 61 26; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: d.nowacki@mzk-ostrow.com.pl

Dyspozytor
tel. (62) 737 61 15


KIEROWNIK DZIA艁U TECHNIKI

Micha艂 Urban
tel. (62)737 61 32; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: m.urban@mzk-ostrow.com.pl

Stacja Obs艂ugi
tel. (62) 737 61 12

Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (62) 737 61 28

Stacja Paliw
tel. (62) 737 61 35

Myjnia Samochodowa
tel. (62) 737 61 32
 

KIEROWNIK DZIA艁U OBS艁UGI KLIENTA
Mariusz Nowak

tel. (62) 737 61 14; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: m.nowak@mzk-ostrow.com.pl
 

DYREKTOR FINANSOWY - G艁ÓWNY KSI臉GOWY
Marta Nowicka
tel. (62) 737 61 38; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: m.nowicka@mzk-ostrow.com.pl

KIEROWNIK DZIA艁U FINANSOWEGO
Ewa Graff
tel. (62) 737 61 23; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: e.graff@mzk-ostrow.com.pl
 

KIEROWNIK DZIA艁U KADR I P艁AC
Dorota Niklas
tel.  (62) 737 61 27;fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: n.niklas@mzk-ostrow.com.pl
 

STANOWISKA SAMODZIELNE

ASYSTENT ZARZ膭DU
tel. (62) 737 61 10; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: sekretariat@mzk-ostrow.com.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
tel. (62) 737 61 16;fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: e.kortus@mzk-ostrow.com.pl


SPECJALISTA DS. BHP
tel. (62) 737 61 35; fax: (62) 737 61 10 wew. 5
e-mail: g.koszycki@mzk-ostrow.com.pl
 





 

 


 


Ilo艣膰 odwiedzin: 349121 Osoba odpowiedzialna za informacje na stronie: Mariusz Ja艣kiewicz, kontakt: (62) 737 61 19, email: m.jaskiewicz@mzk-ostrow.com.pl