logobipMIEJSKI ZAK艁AD KOMUNIKACJI S.A.logo
ul. Lotnicza 30
63-400 Ostr贸w Wielkopolski
 
    24.06.2018
Wyszukaj w:   
 
 
Data publikacji 25.09.2014 godz 12:52 Opublikowa艂: Ma艂gorzata Spi偶ewska
Ostatnia zmiana 13.03.2018 godz 13:10 dokonana przez: Mariusz Ja艣kiewicz
 
Struktura Sp贸艂ki
 
PREZES ZARZ膭DU
Janusz Marczak

tel. (62) 737 61 10; fax: (62) 58 45 008
e-mail: sekretariat@mzk-ostrow.com.pl

KIEROWNIK DZIA艁U EKSPLOATACJI I RUCHU
Damian Nowacki
tel. (62) 737 61 26; fax: (62) 58 45 008
e-mail: d.nowacki@mzk-ostrow.com.pl

Dyspozytor
tel. (62) 737 61 15


KIEROWNIK DZIA艁U TECHNIKI

Micha艂 Urban
tel. (62)737 61 32; fax: (62) 58 45 008
e-mail: m.urban@mzk-ostrow.com.pl

Stacja Obs艂ugi
tel. (62) 737 61 12

Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (62) 737 61 28

Stacja Paliw
tel. (62) 737 61 35

Myjnia Samochodowa
tel. (62) 737 61 32
 

KIEROWNIK DZIA艁U OBS艁UGI KLIENTA
Mariusz Nowak

tel. (62) 737 61 14; fax: (62) 58 45 009
e-mail: m.nowak@mzk-ostrow.com.pl
 

DYREKTOR FINANSOWY - G艁ÓWNY KSI臉GOWY
Marta Nowicka
tel. (62) 737 61 38; fax: (62) 58 45 008
e-mail: m.nowicka@mzk-ostrow.com.pl

KIEROWNIK DZIA艁U FINANSOWEGO
Ewa Graff
tel. (62) 737 61 23; fax: (62) 58 45 008
e-mail: e.graff@mzk-ostrow.com.pl
 

KIEROWNIK DZIA艁U KADR I P艁AC
Dorota Niklas
tel.  (62) 737 61 27; fax: (62) 58 45 008
e-mail: n.niklas@mzk-ostrow.com.pl
 

STANOWISKA SAMODZIELNE

ASYSTENT ZARZ膭DU
tel. (62) 737 61 10; fax: (62) 58 45 008
e-mail: sekretariat@mzk-ostrow.com.pl


ADMINISTRATOR BEZPIECZESTWA INFORMACJI
tel. (62) 737 61 16; fax: (62) 58 45 008
e-mail: e.kortus@mzk-ostrow.com.pl


SPECJALISTA DS. BHP
tel. (62) 737 61 35; fax: (62) 58 45 008
e-mail: g.koszycki@mzk-ostrow.com.pl
 





 

 


 


Ilo艣膰 odwiedzin: 248838 Osoba odpowiedzialna za informacje na stronie: Mariusz Ja艣kiewicz, kontakt: (62) 737 61 19, email: m.jaskiewicz@mzk-ostrow.com.pl